Jdi na obsah Jdi na menu
 


Lothor
Lothor byl kdysi Kyia, student Wind Ninja Akademie. Byl objeven svým bratrem, jak používá temné kouzlo a poražen v boji Camem, který cestoval zpátky v čase, aby získal zdroj síly. Kyia byl odsouzen Akademií a přijal nové jméno - Lothor, těsně před tím, než byl zapovězen do vesmíru Senseiem.

Po nasbírání dosti jednotek a získání dosti síly se vrátil, aby vykonal svou pomstu na planetě, která ho zapovězela. Začal zničením Wind Ninja Akademie a bojem s Wind Strážci.

Po objevení lokality Nitra Zla, Lothor zajal všechny síly Strážců a stal se téměř nezastavitelný. Použitím jejich vnitřních ninja sil se Wind Strážcům podařilo porazit Lothora a srazit ho do nitra.

 

Zurgane
Generál Lothorových jednotek. Zurgane je extrémně vážný a oddaný převzetí Země, více jak Lothor sám. Zurgane je neustálefrustrovaný nedostatkem vážnosti těch, kteří pracují okolo něj. Když se Vexacus přidal k Lothorově armádě, zničil Zurganea.

 


Choobo
Poručík Lothorových jednotek. Toto blbé, nešikovné stvoření může vtvářet energetické sféry, které zajmou jeho oběť. Plán, který vymyslel proti Strážcům ho povýšil na generála, ale když neuspěl, nebyl pouze suspendován, ale i zapovězen. Naštvaný na Strážce, se je pokusil zničit sám, ale byl poražen. Choobo se později vrátil do Lothorovy armády. Naposledy byl viděn na Vesmírné Pevnosti krátce před tím, než byla zničena.

Kapri
Tato sobecká a nepříjemná neteř Lothora se neustále hádá se svou sestrou Marahou. Je velmi umíněná, duchovní, neustále všemu velí a shazuje Marah. Její rodiče ji a Marah zanechali v Lothorově péči, kterému pomáhají povoláváním monster a jejich růstem. Když byly na Vesmírné Pevnosti zanechány smrti, Marah a Kapri uprchly za pomoci Strážců a přidaly se k Wind Ninja Akademii.


Marah
Lothorova neteř, dětská Marah je často utlačována Kapri. Sourozenecká rivalita nezastaví tyto dvě před navrhováním plánů na zničení Strážců. Když byly na Vesmírné Pevnosti zanechány smrti, Marah a Kapri uprchly za pomoci Strážců a přidaly se k Wind Ninja Akademii.

 

Kelzackové
Kelzackové jsou Lothorovou nekonečnou armádou vojáků. V boji používají meče a hole.

 

 

 

Motodrone
Přítel Strážců jménem Perry vynalezl dálkově řízeného motokrosového závodníka, který se porouchal a stal se zlověstným Motodronem.  Po jeho destrukci, byl přestavěn a reanimován Lothorem a nyní slouží v jeho armádě. Motodrone byl zničen zrádným generálem Vexacusem.

 

Vexacus
Tento vesmírný nájemný lovec přišel na Zemi při hledání mocného mimozemšťana. Byl poražen Shanem a jeho Battlizer Brněním. Vexacus se připojil k Lothorově posádce a nyní slouží jako jeden z jeho generálů. Poté, co byl podveden Marah a Kapri byl Vexacus zničen Strážci.

 

Shimazu
Po boji s Camem v muzeu asijských umění Motodrone vypálil na starodávnou sochu. Socha ožila a zrodila zlá bytost známá jako Shimazu. Shimazu se pokusil zničit Strážce stovřeními známými jako WolfBladi, ale neuspěl. Nicméně byl zapsán jako část Lothorova týmu. Shimazu byl zničen Marah a Kapri, když zklamal jejich plán proti Strážcům.