Jdi na obsah Jdi na menu
 


Blue Face
Blue Face byl poslán, aby zajal zbývající studenty Wind Ninja Akademie. Byl přeruše Wind Strážci a zničen Blaster útokem Storm Strikeru. Znovu se vrátil, když Lothor otevřel Nitro Zla.

"Prelude to a Storm", "Storm Before the Calm", "Thunder Storm"

 

 

 


Mad Magnet
Mad Magnet má schopnost ovládat v lidech magnetické pole, jak demonstroval na Marah a Kapri. Poté, co byl poslán na Zemi, začal terorizovat obyvatele Blue Bay Harbor - dokud Shane nezasáhl. Wind Strážci ho porazili kladivovým útokem Storm Strikeru. Mad Magnet byl zvětšen Svitkem Zplnomocnění, ale byl opět zničen Storm Megazordem.

"There's No 'I' in Team"

 

 Copybot
Copybot byl poslán na Zemi, aby propůjčil svou schopnost kopírování a naklonoval Tori. Nicméně je nucen utkat se s Modrou Strážkyní a zničen sonickým útokem Storm Strikeru. Copybot má unikátní rychlost, takže když ho Svitek Zplnomocnění zvětšil, byl příliš rychlý na Storm Megazord. Nicméně byl brzy zničen Lightning Megazordem.

"Beauty and the Beach"

 

 


Terramole
Terramole má schopnost tunelovat pod zemí a překvapit své protivníky. Nicméně Lví Kladivo a síla Země Žluté Strážce ho lehce překonají. Byl zničen Kladivovým útokem Storm Strikeru. Když vyrostl, byl zničen novým Beraním Kladivem Storm Megazordu.

"Looming Thunder"

 

 

 

Amphibidor
Amphibidor byl najat Zurganem, aby se vypořádal s Power Rangers, ale když Tori pomohla Blakeovi, Thunder Strážci ho zničili, aby splatili dluh. Když Amphibidor vyrostl byl zničen Storm Megazordem - použitím Beraního Kladiva.

"Thunder Strangers, Část 2"

 

 

 


Zurganezord
Zurgane použil svůj Zurganezord proti Power Rangers, ale byl zničen Storm Megazordem, který byl vybaven dvěma novýma Power Sférama
- #5 Lvím Laserem a #6 Chobotnicí

"Thunder Strangers, Část 3"

 

 

 


Florabundacus
Florabundacus sází svá semena, aby vypustila své zlé víno v Blue Bay Harbor, ale Power Rangers překazí její plány a zničí ji. Použijí Lightning Megazord k dokončení práce.

"Nowhere to Grow"

 

 

 

 

Snipster
Snipster má schopnost působit konflikty mezi lidmi a byl poslán, aby způsobil chaos při mírové konferenci. Když se Shane a Dustin pohádají jsou také okouzleni, ale jsou schopni přijít ke smyslům a Snipsterovy plány jsou překaženy. S pomocí Tori, která odemkla novou Power Sféru, Storm Megazord zničí Snipstera #3 - Želví Palicí.

"Snip It, Snip It Good"

 

 

 

Toxipod
Toxipod byl poslán Choobem, aby zvýšil napětí mezi Wind a Thunder Strážci. Wind Strážci použijí Storm Striker k jeho zničení, ale on vyroste a utká se se Storm Megazordem a je opět zničen. Jeho magické síly pošlou všech pět Strážců na ostrov schovaný v Pacifickém Oceánu.

"Return of Thunder, Část 1"

 

 

 

Super Toxipod
Super Toxipod je silnější než původní a byl poslán, aby se vypořádal s Wind a Thunder Strážci, když jejich rivalita začínala vyprchávat. Je zničen Wind Strážci za pomoci Tmavomodrého Strážce, ale znovu se vrátil díky Svitku Zplnomocnění. Super Toxipod je nadobro zničen spojenými silami Storm Megazordu a Thunder Megazordu.

"Return of Thunder, Části 2 a 3"

 

 


Bopparoo
Boxující Bopparoo trénuje Marah a Kapri a svými vtipnými hřičkami otrávoval Lothora. Bopparoo přeruší Shanea a Huntera v rozbroji, ale jejich týmová práce je jeho konec, když se tým spojí. S pomocí Kapri, Marah a Zurganea trvá boj dlouho, ale Power Rangers spojí své zbraně a utvoří Thunderstorm Kanón a zničí ho. V konečném boji se jejich Megazordy spojí v Thunderstorm Megazord a dají Bopparooovi poslední KO.

"Boxing Bopp-A-Roo"

 


Generál Trayf
Generál Trayf je najat Zurganem, aby použil své síly proti Strážcům. Uvězní Huntera a Blake v krabici popcornu. Portálem vláká Strážce do jiné dimenze a je poražen Storm Strikerem. S osvobozenými Thunder Strážci a zaneprázdněnými Kelzacky, Generál Trayf zbývá proti Storm Megazordu - nicméně je zničen kombinací Beraního Kladiva a Želví Palice.

"Pork Chopped"

 

 

Madtropolis
Madtropolis je poslán, aby ukrald síly Power Rangers. Je schopen vytvořit iluze, které musí Strážci překonat. Porazí ho Thunderstrom Kanónem. Madtropolis je téměř schopen porazit Strážce, dokud se neobjeví nový Zelený Samurai Strážce. Zelený Strážce pilotuje Samurai Star ke zničení madtropolise.

"The Samurai's Journey, Části 1 a 2"

 

 

 

Hip Hopper
Hip Hopper je poslán s armádou monster, aby zničil Power Rangers. Je konfrontován Shanem, Červeným Strážcem - a zničen Thunder Strážci s Thunder Blasterem.

"The Samurai's Journey, Část 3"

 

 

 

 

Starvark
Starvark je poslán s armádou monster, aby zničil Power Rangers. Je konfrontován Tori, Modrou Strážkyní - a zničen Storm Megazordem s Beraním Kladivem a Želví Palicí.

"The Samurai's Journey, Část 3"

 

 

 

 

Skyscrapper
Skyscrapper je poslán s armádou monster, aby zničil Power Rangers. Je konfrontován Dustinem, Žlutým Strážcem - a zničen Thunder Strážci s Thunder Blasterem.

"The Samurai's Journey, Část 3"

 

 

 

 

Tentacreep
Tentacreep je poslán s armádou monster, aby zničil Power Rangers. Je konfrontován Hunterem, Karmínovým Strážcem - a zničen Thunder Strážci s Thunder Tyčemi.

"The Samurai's Journey, Část 3"

 

 

 

 

Magic Moustache
Magic Moustache je poslán s armádou monster, aby zničil Power Rangers. Je konfrontován Blakem, Tmavomodrým Strážcem - a zničen Strom Megazordem s Lvím Laserem.

"The Samurai's Journey, Část 3"

 

 

 

 

Sucker
Sucker je vítěz soutěže Marah a Kapri a musí se vypořádat s Camem, Zeleným Strážcem. Použil svou sílu, aby ho infikoval něčím, co ho mění v brouka. Zelený Strážce se transformuje v Super Samurai Mód a zničil Suckera a donutil ho vyrůst. je dokončen novou kombinací, Samurai Storm Megazordem.

"The Samurai's Journey, Část 3"

 

 

 

Fregra
Fregra pou69v8 sv0 schopnosti, aby měnila lidi v lahvičky parfému. Dvě oběti jsou i Tori a Dustin, ale zbývající Strážci přijdou na jejich záchranu. Zelený Strážce ji zničí Samurai Saberem, ale poté, co vyroste, se musí utkat se Samurai Star s Power Sférou #10, Včelím Kotoučem.

"Scent of a Ranger"

 

 

 

Mr. Ratwell
Mr. Ratwell je najat, aby zahájil Lothorovu vlastní televizní kariéru. Mazitím Marah a Kapri použijí jeho kouzlo lásky a způsobí, že se Cam a Blake zamilují do Tori. Když Lothorova kariéra v televizi propadne, je Mr. Ratwell poslán do boje s Power Rangers a je poražen Tmavomodrým Strážcem. Samurai Thunder Megazord je utvořen, aby nadobro zničil Mr. Ratwella.

"I Love Lothor"

 

 

DJ Drummond
DJ Drummond je poslán, aby získal Lothorův P.A.M., ale je zničen Thunder Strážci s Thunder Blasterem. Thunder Megazord použije Power Sféru #11, Žihadlový Blaster k dokončení práce.

"Good Will Hunter"

 

 

 


Beevil
Stará přítelkyně Marah přišla na návštěvu a vytvořila Zuřivé Kelzacky. Zaujat jejími silami, Lothor nahradí Marah Beevil. Marah posílí Beevil, aby ji pomohla porazit Strážce, ale naštěstí Cam vytvořil Ninja Meče, Zlatý Mód. Beevil poznala svůj konec v boji proti Storm Megazordu s Power Sférou #14 - Hvezdným Blejzrem.

"All About Beevil"

 

 


Footzilla
Footzilla má schopnost kontrolovat gravitaci a konfrontuje Power Rangers, ale Shane použije svého vnitřního ninju a porazí ho. Footzilla je zničen Thunderstrom Megazordem.

"Sensei Switcheroo"